MISYON - NORMA WEB PAGE

Click for
english
Konutkent Mah. 3029. Cad. Azel Kule No:3/34 Çankaya / Ankara
İçeriğe git

Ana menü:

Misyon

Norma Mühendislik Proje Ltd. Şti'nde her projeyi mutlaka konusunda uzman bir proje yöneticisi denetiminde yürütürüz. Yapımını üstlendiğimiz projelerde işin gerektirmesi halinde, harici uzmanlarla işbirliğine ve hizmet alımına gideriz. Norma olarak en iyi sonucun müşterimiz ile yakın işbirliği çerçevesinde yürütülen çalışmalarla elde edileceğine inanırız. Bu bağlamda bilgimizi ve birikimimizi tüm açıklığı ile müşterimize açar, üretken bir çalışma ortamı yaratırız.

Tümüyle müşteri odaklı çalışırız.

İş ilişkilerimizi açıklık, dürüstlük ve bütünlük içinde yürütürüz. Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu şiarla sorumluluklarımız ifasında daima mükemmeli ararız. Yükümlülüklerin paylaşılması, takım çalışması ve pozitif yaklaşımın gücüne inanırız. Her fikrin değerliliğini savunup, serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma alanı sunarak, nihai çözümlerimizi değişik bakış açılarıyla zenginleştiririz.

Proje geliştirme ve değerlendirme evresinde tüm ihtimallere eşit mesafede dururuz. Hizmet kalitesinde en iyiye ulaşabilmek için, yenilik ve gelişimin zorunluluğuna ve sürekliliğine inanırız. Bu bağlamda, hizmet alanlarımızı kapsayan, ulusal ve uluslararası tüm norm, kod, standart ve gelişmeleri yakından takip ederiz.


[ Yasal Uyarı ] (c)norma mühendislik 2015
İçeriğe dön | Ana menüye dön